رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،تخفیف ویژه

ویدئو آموزشی درباره: رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در گروه علوم ریاضی و فنی در صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳، در گروه علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه

۱۴۰۳، در گروه هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ در گروه زبان‌های خارجی در بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ و در گروه علوم تجربی در صبح جمعه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

۹۸۴ هزار و ۲۱۴ نفر در نوبت دوم کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۶۲۰ هزار و ۵۵۷ نفر زن و ۳۶۳ هزار و ۶۵۷ نفر مرد هستند. به این ترتیب ۶۳ درصد داوطلبان را زنان و ۳۷ درصد داوطلبان را مردان تشکیل می‌دهند.

آزمون گروه آزمایشی «علوم ریاضی و فنی» امروز صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه با ۱۲۵ هزار و ۱۱۹ داوطلب به همراه آزمون گروه آزمایشی «علوم انسانی» با ۲۷۰ هزار و ۷۵۲ داوطلب آغاز شده است.

بر اساس تغییرات آزمون سراسری از سال گذشته، دروس عمومی از آزمون حذف شده اند و به این ترتیب داوطلبان تنها باید به سوالات دروس تخصصی پاسخ دهند.

جزییات تعداد سوالات و نحوه پاسخگویی به سوالات آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی کنکور ۱۴۰۳

در آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی دو دفترچه داده می‌شود که داوطلبان باید به سوالات دفترچه شماره ۱ شامل درس ریاضی با ۴۰ سوال در ۷۰ دقیقه زمان پاسخ دهند. پایان زمان پاسخگویی به دفترچه شماره یک ساعت ۹:۴۰ دقیقه است.

داوطلبان باید به سوالات دفترچه شماره ۲ شامل دروس فیزیک و شیمی با ۶۵ سوال در ۷۵ دقیقه زمان پاسخ دهند. پایان زمان پاسخگویی به دفترچه شماره یک ساعت ۱۰:۵۵ دقیقه است.

در مجموع آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی شامل ۱۰۵ سوال و مدت زمان ۱۴۵ دقیقه است.

در آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی از تعداد ۱۲۵ هزار و ۱۱۹ داوطلب تعداد ۴۴ هزار و ۶ نفر معادل ۳۵ درصد داوطلبان زن و تعداد ۸۱ هزار و ۱۱۳ نفر معادل ۶۵ درصد داوطلبان مرد هستند.

جزییات تعداد سوالات و نحوه پاسخگویی به سوالات آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی کنکور ۱۴۰۳

در آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی دو دفترچه داده می‌شود که دفترچه شماره ۱ شامل دروس ریاضی، زبان و ادبیات فارسی، علوم اجتماعی و روانشناسی با ۸۰ سوال در ۸۵ دقیقه پاسخ دهند. پایان زمان پاسخگویی به دفترچه شماره یک ساعت ۹:۵۵ دقیقه است.

دفترچه شماره ۲ شامل دروس زبان عربی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه منطق و اقتصاد با ۸۰ سوال در ۷۵ دقیقه پاسخ دهند. پایان زمان پاسخگویی به دفترچه شماره یک ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه است.

در مجموع آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی شامل ۱۶۰ سوال و مدت زمان ۱۶۰ دقیقه است.

در آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی از تعداد ۲۷۰ هزار و ۷۵۲ داوطلب تعداد ۱۷۸ هزار و ۶۴۸ نفر معادل ۶۶ درصد داوطلبان زن و تعداد ۹۲ هزار و ۱۰۴ نفر معادل ۳۴ درصد داوطلبان مرد هستند.

به گزارش مهر، نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳، در گروه های «علوم ریاضی و فنی» و «علوم انسانی»، در بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ در گروه های «هنر» و «زبان‌های خارجی» و در صبح جمعه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ در گروه علوم تجربی در ۴۰۸ شهرستان، ۵۲۵ حوزه امتحانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و یک هزار و ۷۴۷ حوزه فرعی برگزار می‌شود.

فرآیند برگزاری آزمون صبح‌ها رأس ساعت ۸ صبح و بعدازظهر ساعت دو و نیم بعدازظهر آغاز می‌شود و دربِ حوزه‌های امتحانی به ترتیب رأس ساعت ۷:۳۰ صبح و دو بعدازظهر بسته خواهد شد.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد رقابت نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ با آزمون گروه‌های «علوم ریاضی» و «علوم انسانی» آغاز شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-669a24f160cb0) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .