مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کیفیت تضمینی

ویدئو آموزشی درباره: مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جمعه‌ای که گذشت - ۸ تیر ماه ۱۴۰۳ - از آن جمعه‌های مهم سیاسی در تاریخ ایران بود و قرار بود تکلیف کرسی ریاست بر قوه مجریه

مشخص شود اما در نهایت کار به ۱۵ تیرماه سپرده شد.

نتایج نهایی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری از شمارش آرای ۵۸۶۴۰ شعبه معادل ۲۴میلیون و ۵۳۵هزار و ۱۸۵ برگه رأی مأخوذه اعلام شد و درپی مشارکت ۴۰ درصدی مردم، مسعود پزشکیان و سعید جلیلی باید بار دیگر در انتخابات دور دوم (۱۵ تیرماه) با هم به رقابت بپردازند تا کلیددار پاستور مشخص شود.

به تناسب ریزش مشارکت از انتخابات ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۳، در استان‌ها نیز کاهش مشارکت محسوس بود، آنچنان که استان خراسان جنوبی در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، بالاترین میزان مشارکت یعنی (۷۴.۳۸) درصد را به خود اختصاص داده بود اما در این دوره از انتخابات، مشارکت در این استان (۶۴.۱۵ درصد) بوده است.

از سوی دیگر، میزان مشارکت در استان کردستان در انتخابات ۱۴۰۰، (۳۷.۳۷) درصد بوده است اما در رقابت‌های انتخابات ۱۴۰۳، مشارکت در این استان ۲۳ درصد اعلام شده است.

میزان مشارکت مردم در دو استان آذربایجان شرقی و خراسان رضوی نیز از این جهت حائز اهمیت است که مسعود پزشکیان برخواسته از استان آذربایجان شرقی بوده و سال‌ها است که یکی از کرسی‌های تبریز در مجلس را نمایندگی می کند و سعید جلیلی هم متولد مشهد است.

مشارکت در استان آذربایجان شرقی (۴۴درصد) بوده و تفاوت زیادی با انتخابات دور گذشته ندارد اما در استان خراسان رضوی شاهد یک ریزش قابل توجه بوده ایم و میزان مشارکت از (۵۵.۰۹) به (۴۹.۳۹) درصد کاهش پیدا کرده است.

در این میان تنها استانی که متفاوت ظاهر شده قم بوده است که در ۱۴۰۰ میزان مشارکت ۵۳.۱۷ اعلام شده اما سه سال بعد مشارکت در این استان ۵۶.۰۲ بوده است.

این آمارها البته هنوز به صورت یکپارچه و نهایی شده از سوی وزارت کشور اعلام نشده است و در مقایسه ای که صورت می گیرد مبنای آمار مشارکت استانی در سال ۱۴۰۰ آمارهای نهایی وزارت کشور است اما آمار مشارکت در دور اول انتخابات ریاست جمهوری براساس اطلاعات منتشر شده در رسانه ها به نقل از فرمانداری ها یا دیگر نهادهای انتخاباتی بوده است.

* در جدول زیر به مقایسه میزان مشارکت در استان‌ها در ۲ انتخابات اخیر ریاست جمهوری پرداخته‌ایم.

انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ (دور اول)

استان

درصد مشارکت

استان

درصد مشارکت

آذربایجان شرقی

۴۴.۲۵

آذربایجان شرقی

۴۴

آذربایجان غربی

۴۶.۷۸

آذربایجان غربی

۴۰

اردبیل

۵۴.۹۳

اردبیل

۴۸.۰۵

اصفهان

۴۳.۸۱

اصفهان

۴۱

البرز

۴۱.۳۵

البرز

۴۰.۱۳

ایلام

۶۳.۱۱

ایلام

۴۷

بوشهر

۵۸.۷۳

بوشهر

۴۶.۵

تهران

۳۴.۳۹

تهران

۳۳

چهارمحال و بختیاری

۵۴.۳۸

چهارمحال و بختیاری

۴۰

خراسان جنوبی

۷۴.۳۸

خراسان جنوبی

۶۴.۱۵

خراسان رضوی

۵۵.۰۹

خراسان رضوی

۴۹.۳۹

خراسان شمالی

۶۳.۹۷

خراسان شمالی

۴۵

خوزستان

۴۹.۹۸

خوزستان

۲۹.۶

زنجان

۵۳.۶۵

زنجان

۴۶

سمنان

۵۴.۲۴

سمنان

۴۹.۱۱

سیستان و بلوچستان

۶۲.۷۵

سیستان و بلوچستان

۴۰

فارس

۴۸.۷۳

فارس

----

قزوین

۵۲.۳۰

قزوین

----

قم

۵۳.۱۷

قم

۵۶.۰۲

کردستان

۳۷.۳۷

کردستان

۲۳

کرمان

۶۰.۵۸

کرمان

۴۶

کرمانشاه

۴۶.۰۴

کرمانشاه

۳۱.۵

کهگیلویه و بویراحمد

۶۲.۵۹

کهگیلویه و بویراحمد

۴۹.۳

گلستان

۶۱.۰۰

گلستان

۴۱.۰۶

گیلان

۵۷.۳۵

گیلان

۳۲.۰۶

لرستان

۴۸.۱۶

لرستان

۳۶

مازندران

۶۰.۷۵

مازندران

۴۲.۳

مرکزی

۴۸.۹۴

مرکزی

۳۹.۹

هرمزگان

۵۸.۷۰

هرمزگان

۵۷

همدان

۴۶.۴۸

همدان

۳۹

یزد

۵۸.۴۵

یزد

۵۸.۱۸

۲۷۲۱۵

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد مقایسه میزان مشارکتِ استانی در انتخابات ۱۴۰۰ و دور اول انتخابات ۱۴۰۳ /قم متفاوت ظاهر شد +جدول - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-669637ff2117e) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .