امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،تخفیف ویژه

ویدئو آموزشی درباره: امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید حسن عاملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر اردبیل با اشاره به مناظرات اخیر که در جریان انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، خاطرنشان کرد: مناظره

ریاست جمهوری نقطه قوت دموکراسی جمهوری اسلامی است اما هنوز با مناظره آرمانی فاصله زیادی داریم.

بنا بر روایت مهر، امام جمعه اردبیل گفت: در مناظرات هم وعده‌های غیر عملی داده شد و هم به حد کافی دروغ به زبان‌ها جاری شد برای اینکه در ادوار بعدی کسی حق ارتکاب این دو سیئه بزرگ را نداشته باشد لازم است خود مردم مخصوصاً جوان‌ها لُجنه‌ای، انجمنی و بنیادی را تشکیل دهند که کارش پیگیری وعده‌ها و دروغ‌ها باشد تا مرتکب آن توبه نصوح کند که دیگر از راه خلاف رأی جمع نکند.

عاملی بیان کرد: اگر این کار صورت نگیرد در آینده بیشتر از این آبروی ملت و مملکت به تاراج گذاشته خواهد شد این موضوع ربط به جناح ندارد هر کس در هر جناحی، باید شأن ملت و کشور را نگاه دارد همه دقت کنند که کاندیدایی که وعده‌های غیر عملی داده اگر منتخب شود به نحوی از زیر وعده‌های خود فرار خواهد کرد و ده‌ها بهانه خواهد آورد.

وی افزود: هرکس در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده قطعاً هم چارچوب نظام را می‌پذیرد و هم بر شرایط حاکم بر کشور از حیث اقتصادی و سیاسی واقف است بنابراین هیچ نامزدی حق ندارد بعد از انتخابات بهانه بیاورد که مثلاً نمی‌گذارند یا مقدمات فراهم نیست یا کشور در تحریم است.

امام جمعه اردبیل گفت: برای بار دوم تاکید می‌کنم که سیستم انتخابات ایران به حدی پیشرفته و حساس است که امکان هرگونه تخلف، تخطی و جابجایی رأی در آن امکان ندارد و هرگونه تشکیک در این خصوص ظلم به نظام و خیانت به کشور است فردا بعد از اعلان نتیجه باید همه در برابر قانون تسلیم باشند و اگر کسی اعتراضی دارد باید از مبادی قانونی پیگیری شود.

عاملی اظهار داشت: من شخصاً از هر کسی که انتخاب شود یک تقاضا دارم به شخص منتخب می گویم یک عده که احتمال می‌دادند شما منتخب شوید به رقیب شما فحش گفتند فوراً به نفع شما و علیه رقیب شما مقاله نوشته و فحاشی کردند اما نه مجانی بلکه فقط و فقط به خاطر اینکه با این فحاشی از شما پُست بگیرند در حالی که قبل از این حادثه در لاک خود فرو رفته و یا در کنار رقیب شما بودند اینگونه افراد هم برای مدیریت، هم برای شما، هم برای کشور و هم برای ملت موجوداتی بسیار خطرناک هستند.

وی اضافه کرد: اگر ذره‌ای به این ملت، به وجدان خودتان و به انسانیت خودتان احترام دارید ریشه این گونه افراد را بزنید و آنها را به مجموعه اجرایی کشور راه ندهید تا مسیر چاپلوسی، تملق و تلوّن و رنگ عوض کردن برای همیشه بسته شود و من تردید دارم که به سادگی چنین جرأت و شهامتی داشته باشید انتخابات از جهات عدیده قلبور انسان‌هاست. افراد فوق با مسیر حق و با ملت نامحرم هستند و نباید بر ملت ما مسلط شوند.

27211

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد امام جمعه اردبیل: در مناظره‌ها به حد کافی دروغ گفتند/ امکان هرگونه تخلف و جابجایی رأی وجود ندارد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-669a478dab421) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .