شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کد تخفیف

ویدئو آموزشی درباره: شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

معرفی ولسوالی تگاب[ویرایش]

ولسوالی تگاب یکی از ولسوالی های ۲۸ گانه و درجه دوم آستان بدخشان میباشد؛ که درفاصله ۶۵ کیلومتری به سمت جنوب غرب مرکز

فیض آباد موقعیت دارد. در سال ۱۳۷۳ هـ شـ نظر به تقاضای مردم محل؛ سعی و تلاش عزیز احمد بارز و سید جمال الدین شهیم به یک واحد اداری مستقیل مشمول تشکیل مستقل دولتی مرکزی گردید؛ مرکز این شهرستان به نام شهرک قلعه دهنه بود، در سال ۱۴۰۰ هـ شـ بعد از پیروزی امارت اسلامی به یک شهر واقعی به نام شهر استقلال مسمی گردید.

ولسوالی تگاب بدخشان با طول البلد °۳۶ درجه، ۲۵ دقیقه و ۲ ثانیه شمالی و عرض البلد °۷۰ درجه، ۱۴ دقیقه و ۵۰ ثانیه شرقی روی نقشه زمین موقعیت دارد و همچنان از سطح بحر حدود ۱۴۲۲ کیلومتر ارتفاع دارد. مساحت آن ۱۵۰۰ کیلومتر مربع بوده این ولسوالی با ولسوالی فرخار ولایت تخار، یمگان؛ تیشکان وکشم در ولایت بدخشان مرز مشترک دارد. بعد از فتح و پیروزی امارت اسلامی در سال ۱۴۰۱ قلعه دهنه مرکز اسبق ولسوالی مذکور را با پافشاری به شهر مبدل و همه بخش ها از قبیل دوکان، کلینیک شخصی، نانوایی، رستورانت، مرغداری، مالبازار و غیره بخش ها اعمار و آباد گردید. این واحد اداری از شمال به ولسوالی کشم بدخشان، از جنوب به ولسوالی یمگان بدخشان، از شرق به ولسوالی تیشکان بدخشان و از غرب به ولسوالی فرخار ولایت تخار مرز مشترک دارد. از مسیرهای عمده راه ابریشم قدیم بوده و راه بدخشان (پامیر-سین کینانگ) را به قطغن و کابل وصل می‌نماید.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-669a5b19750ef) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " شهرستان تگاب در آستان لعل بدخشان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح " .