تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،خرید

ویدئو آموزشی درباره: تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

رنگی که می‌بینیم، حاصل تعامل نور با مواد مختلف است. ذرات ریز گردوغبار که با نور ستارگان روشن می‌شوند، سحابی‌های بازتابی آبی را پدید می‌آورند. ابرهای گازی که اتم‌هایشان با نور

فرابنفش ستارگان برانگیخته می‌شوند، نور می‌تابانند و سحابی‌های نشری سرخ‌رنگ را تشکیل می‌دهند. ابرهای گردوغباری که در برابر نور پس‌زمینه ستارگان واقع شده‌اند، نورها را سد می‌کنند و ازاین‌رو تاریک به نظر می‌رسند.

قلب‌العقرب (Antares، آلفا عقرب) ابرغول سرخ و یکی از ستارگان روشن در آسمان شب است که این شب‌ها در آسمان جنوبی با رنگ سرخ دیده می‌شود. تلألؤ سرخ آن بین ابرهای زرد و قرمز در سمت راست-بالای تصویر مشخص است. این ستاره سنگین در آخرین مرحله زندگی خود قرار دارد و حداکثر تا یک میلیون سال دیگر، منفجر خواهد شد. اندکی بالاتر و در سمت چپ قلب‌العقرب، خوشه ستاره‌ای کروی M4 را می‌توانید تشخیص دهید که سن مشابهی با کهکشان خودمان، راه‌شیری دارد.

تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه

منظومه ستاره‌ای رو- ماراَفسای (حوا) در مرکز سحابی انعکاسی آبی سمت چپ قرار دارد و سحابی بازتابی متفاوتی به نام IC 4605، درست پایین‌تر از مرکز تصویر، اندکی به سمت راست دیده می‌شود. این ابرهای ستاره‌ای به‌مراتب رنگارنگ‌تر از آنی هستند که انسان می‌تواند ببیند، زیرا نور را در سراسر طیف الکترومغناطیسی می‌تابانند. متأسفانه زیبایی این منطقه جز عکاسی بلندمدت با تلسکوپ، آشکار نمی‌شود.

شایان ذکر است پدیده نجومی متناظر با «قمر در عقرب» زمانی اتفاق می‌افتد که ماه به نزدیکی ستاره قلب‌العقرب (جسم نارنجی-قرمز سمت راست تصویر) می‌رسد و البته از نظر نجومی، خاصیتی (مثبت یا منفی) ندارد.

اعتبار تصویر و حق چاپ: کریگ استاکز. برای مشاهده عکس در ابعاد بزرگ، اینجا را کلیک کنید.

منبع: تصویر روز ناسا

۵۴۵۴

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد تصویر روز ناسا: منطقه رنگارنگ «قمر در عقرب» بدون حضور ماه - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-66963f893bc0f) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .