میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارسال رایگان

ویدئو آموزشی درباره: میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

این مقاله ممکن است به‌عنوان مقاله‌ای پیرامون یک شخص حقیقی که به گونه‌ای باورپذیر نشانگر اهمیت موضوع خود نیست، واجد شرایط معیارهای حذف سریع ویکی‌پدیا
باشد. دقت کنید که این معیار تنها بر مقاله‌هایی دربارهٔ خود افراد اعمال می‌شود، نه مقاله‌هایی پیرامون کتاب‌ها، آلبوم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، نرم‌افزارها و سایر آثار آن‌ها.. محس م۷ را ببینید.%5B%5B%D9%88%D9%BE%3A%D9%85%D8%AD%D8%B3%23%D9%85%DB%B7%7C%D9%85%DB%B7%5D%5D%3A+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C+%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86+%DB%8C%DA%A9+%D8%B4%D8%AE%D8%B5+%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%DB%8C+%DA%A9%D9%87+%5B%5B%D9%88%D9%BE%3A%D8%A7%D8%A8%D8%A7%7C%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%B4%DA%A9%D9%84%DB%8C+%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1+%D8%A7%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%AA+%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9+%D8%B1%D8%A7+%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86+%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D9%87%D8%AF%5D%5Dم۷

اگر این مقاله واجد شرایط معیارهای حذف سریع نیست، یا این که قصد دارید اشکالات آن را برطرف کنید، لطفاً این اعلان را بردارید، اما این اعلان را نباید از صفحه‌هایی که خودتان ایجاد کرده‌اید حذف کنید. اگر خودتان این صفحه را ایجاد کرده‌اید و با دلیل ارائه‌شده برای حذف موافق نیستید، می‌توانید روی دکمهٔ زیر کلیک کنید و با قرار دادن پیامی توضیح دهید که چرا باور دارید این مقاله نباید حذف شود. همچنین می‌توانید به صفحهٔ بحث سر بزنید و ببینید که آیا پاسخی به پیام شما داده شده است یا خیر.

دقت کنید که اگر این مقاله به‌طور واضحی واجد شرایط حذف سریع باشد، یا توضیحات درج شده در صفحهٔ بحث کافی نباشند، این مقاله هر لحظه ممکن است حذف شود.

قابل توجه نگارندهٔ صفحه: شما هنوز صفحهٔ بحث این مقاله را ویرایش نکرده‌اید. اگر می‌خواهید با این حذف سریع مخالفت کنید، با کلیک بر روی دکمهٔ بالا این امکان را خواهید داشت تا پیامی در صفحهٔ بحث قرار دهید و توضیح دهید که چرا فکر می‌کنید این مقاله نباید حذف شود.
اگر پیش از این پیامی در صفحهٔ بحث قرار داده‌اید، اما این پیام همچنان به شما نمایش داده می‌شود، احتمالاً لازم است میانگیر صفحه را خالی کنید.
خطاب به مدیران: پیش از حذف صفحه، پیوندها، صفحهٔ بحث، تاریخچه (آخرین ویرایش) و سیاهه‌ها را بررسی کنید . لطفاً پیش از حذف مطمئن شوید که قصد نگارندهٔ صفحه، ایجاد مقاله در زیرصفحهٔ کاربری خود نبوده باشد. اگر چنین بود، به‌جای حذف، صفحه را به جای مناسب منتقل کنید.. بررسی گوگل نیز می‌تواند مفید باشد.
این صفحه آخرین بار در ۱۰ ژوئن ۲۰۲۴، ساعت ۲۱:۱۴ (UTC) (۰ ثانیه پیش) توسط Hootandolati(مشارکت‌ها | سیاهه‌ها) ویرایش شده است
میلاد گودرزی
میلاد گودرزی در سال ۱۴۰۲
زادهٔ۱۳۷۱
تهران، ایران
ملیت ایران
محل تحصیلدانشگاه خوارزمی (کارشناسی مهندسی صنایع)
دانشگاه علامه طباطبایی (کارشناسی ارشد مدیریت)
پیشهکارگردان، تهیه‌کننده، روزنگار، پژوهشگر
شناخته‌شده برایژورنالیسم تحقیقی، مبارزه با فساد اقتصادی

میلاد گودرزی[ویرایش]

میلاد گودرزی (متولد ۱۳۷۱ در تهران) یک کارگردان، تهیه‌کننده، روزنگار، و پژوهشگر ایرانی است که در حوزه‌های مختلف از جمله ژورنالیسم تحقیقی، شفافیت و مبارزه با فساد اقتصادی فعالیت می‌کند. او دانش‌آموخته رشته مهندسی صنایع از دانشگاه خوارزمی و کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی است.[۱]

فعالیت‌های حرفه‌ای[ویرایش]

گودرزی در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای و پژوهشی فعالیت دارد. برخی از آثار برجسته او عبارتند از:

سالاثرنوعتوضیحات
1402"گود"تلویزیون اینترنتیدر فصل سومِ گود، میلاد گودرزی میزان انطباق این دو مفهوم را در واقعیت می‌سنجد؛ «انتخابات» و «مشارکت». او با بازخوانی تجربیات خودش، از شرح وضع موجود که آن را «مشارکت حداقلی» می‌نامد، به توصیف ایده‌آلی که در ذهن دارد پل می‌زند. ایده‌آلی که او آن را «حکمرانی مشارکتی» می‌نامد.
1396"آوانت"برنامه تلویزیونیمحتوای چندرسانه ای در قالب های گزارش، گفتگومحور، مستند پیرامون فساد و ناعدالتی های موجود
1394"تولد دوباره یک رویا"مستندمستند «تولد دوباره یک رویا»، هاشمی رفسنجانی رئیس جمهور ایران به دنبال توسعه روابط با اروپاست. اما اروپایی ها از طرف آمریکا تحت فشار هستند. آنها به ایران می گویند برای زنده نگهداشتن رابطه باید مشکل خود را با آمریکا حل کنند. دولت جدید ایران هم نگاه متفاوتی به آمریکا دارد. به معامله با آمریکا امیدوار است.

سفر محرمانه دست راست دبیرکل سازمان ملل به ایران با ماموریت ویژه‌ای از سوی آمریکایی‌ها و ملاقات با هاشمی، او را به تحقق رویایش امیدوارتر می‌کند.فرجام نگاه جدید ایرانی ها به آمریکا چه خواهد شد؟

ژورنالیسم تحقیقی[ویرایش]

گودرزی به عنوان یک فرد شاخص در حوزه ژورنالیسم تحقیقی در ایران شناخته می‌شود. او در سال ۱۴۰۰ در حاشیه نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، کارگاه "ژورنالیسم تحقیقی" را تدریس کرد.[۲]

او معتقد است ژورنالیسم تحقیقی، نقطه اوج کار حرفه‌ای روزنامه‌نگاری است که در جهان در حال رشد و در ایران ناآشنا است. از نظر گودرزی، هدف ژورنالیسم تحقیقی نه افشاگری، بلکه حل مسئله از طریق کشف حقایق پنهان و انتشار آن در رسانه است. او بر اهمیت رعایت انصاف، بی‌طرفی، و عدم دخالت احساسات در این حوزه تأکید دارد.[۳]

مبارزه با فساد اقتصادی[ویرایش]

در سال ۱۴۰۲، دکتر سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، با صدور حکمی میلاد گودرزی را به عنوان پژوهشگر حوزه شفافیت و مبارزه با فساد، به عضویت "کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم" منصوب کرد. این انتصاب با هدف اصلاح فرآیندها و پیشگیری سیستماتیک از وقوع فساد با مشارکت نخبگان و تشکل‌های مردمی صورت گرفت.[۱]

فعالیت‌های پژوهشی و روزنامه‌نگاری گودرزی در حوزه‌های مختلف مبارزه با فساد اقتصادی، از جمله موضوعات بانکی، قاچاق، فرار مالیاتی، مدیریت تعارض منافع، و سوت‌زنی، زمینه‌ساز این انتصاب بوده است.[۴]

منابع[ویرایش]

  1. ۱٫۰۱٫۱"انتصاب میلاد گودرزی به عضویت کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم". وزارت امور اقتصادی و دارایی. Retrieved 10 June 2024.
  2. احمدی, فاطمه (15 دی 1400). "کارگاه ژورنالیسم تحقیقی در جشنواره فیلم عمار". خبرگزاری فارس.{{cite news}}: Check date values in: |date= (help)
  3. رضایی, حسین (5 اردیبهشت 1402). "مصاحبه با میلاد گودرزی: ژورنالیسم تحقیقی در ایران". روزنامه اطلاعات.{{cite news}}: Check date values in: |date= (help)
  4. محمدی, علی (1402). "نقش پژوهش در مبارزه با فساد اقتصادی: مطالعه موردی میلاد گودرزی". فصلنامه اقتصاد و رسانه. 15 (2): 45–60.

پیوندهای بیرونی[ویرایش]

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-669634d3a7263) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " میلاد گودرزی - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح " .