مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،جدید

ویدئو آموزشی درباره: مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرآنلاین به‌دنبال این تماس، مأموران کلانتری راهی محل شده و پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس کشیک قتل پایتخت، به همراه آتش‌نشانان وارد خانه شدند.

روزنامه ایران نوشت: در

ورودی خانه سالم بود اما به محض ورود، آنها با جسد مرد 60 ساله در پذیرایی خانه‌اش مواجه شدند. با اعلام موضوع به بازپرس سالار صنعتگر، تیم بررسی صحنه راهی محل شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد دست و پای جسد را با طناب بسته‌اند و آثار ضربات متعدد چاقو روی بدنش دیده می‌شد. متخصصان پزشکی قانونی در محل علت اولیه مرگ را خفگی اعلام کرده و از زمان مرگ حدود 24 تا 48 ساعت گذشته بود.

قتل به خاطر سرقت
در ادامه تحقیقات مشخص شد مقتول مرد بازنشسته‌ای است که همسر و فرزندانش در خارج از کشور زندگی می‌کنند و او در این خانه تنها بوده و در کار خرید و فروش سنگ‌های عتیقه و قیمتی فعالیت داشته است.
در تحقیقات از همسایه‌ها نیز آنها مدعی شدند شب حادثه صدای درگیری از خانه مقتول شنیده‌اند. اما به تصور اینکه وی با دوستش دعوا می‌کند دخالتی نکرده‌اند.

بررسی‌ها نشان می‌داد که عامل جنایت از وضعیت مالی مقتول و تنهایی او با خبر بوده است، بنابراین باتوجه به بهم ریختگی و سرقت از خانه، فرضیه قتل از سوی آشنا قوت گرفت. از این رو تیم جنایی به سراغ دوستان مقتول رفت و در این میان به مردی به نام شایان رسیدند که با خودرو مسافربری می‌کرد و کارهای اداری و شخصی مقتول را نیز انجام می‌داد.

از سویی در بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل جنایت، کارآگاهان موفق شدند تصویر مبهمی از عامل جنایت را بدست آوردند که به نظر می‌رسید شایان است. با کنار هم قرار دادن مدارک و شواهد پلیسی، به دستور بازپرس جنایی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و شایان را در خانه‌اش بازداشت کردند. در بازرسی از خانه او نیز وسایل با ارزش و سنگ‌های قیمتی که از خانه مقتول به سرقت رفته بود، پیدا کردند.
انکار قتل
هر چند وسایل سرقتی و سنگ‌های قیمتی در خانه متهم کشف شده بود اما وی همچنان منکر قتل شد و گفت: من کارهای اداری و شخصی مقتول را انجام می‌دادم و در این میان هم یکسری از وسایل او را خریداری کردم. پول تمام این وسایل را پرداخته‌ام و هیچ کدام از آنها سرقتی نیست. من حتی از قتل او نیز خبر نداشتم و از چند وقت قبل هر چه با او تماس گرفتم، پاسخ نمی‌داد. نگران شدم و به مقابل خانه‌اش آمدم که متوجه شدم خانه‌اش را پلمب کرده‌اند. از همسایه‌ها پرس و جو کردم گفتند که کشته شده است.
گرچه مرد جوان منکر جنایت است، اما باتوجه به مدارک و شواهد بدست آمده در تحقیقات و احتمال دست داشتن او در این جنایت؛ به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت،وی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

23302

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-669e01c5e4cbf) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟ - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح " .