کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،لیست قیمت

ویدئو آموزشی درباره: کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

نایب ‌رئیس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: چند شرکت بزرگ معدنی کشور کنسرسیومی با هدف ورود به معادن افغانستان شکل داده‌اند و یک شرکت‌ فولادساز بزرگ هم تصمیمات جدی برای ورود

به بازار معدن افغانستان دارد.

قدیر قیافه، نایب ‌رئیس اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با ایلنا درباره سرمایه‌گذاری معدنکاران کشور در معادن افغانستان گفت: در چندین سال گذشته مذاکرات و رفت و آمدهایی بین ایران و افغانستان با تمرکز بر معادن شکل گرفته است و حدود ۱۰ تا ۱۲ سال گذشته بود که دو مجموعه ایرانی به معادن افغانستان وارد شدند اما دو مانع اصلی در پیشبرد این کار وجود دارد.

وی افزود: تحریم‌ها در همکاری ایران و افغانستان نیز تاثیر خود را می‌گذارد و کشور را در ارائه ضمانت‌نامه‌هایی که در صحن بین‌الملل قابل قبول باشد دچار مشکل می‌کند. این در حالی است که هر کشوری باید برای سرمایه‌گذاری در کشور دیگر ضمانت‌نامه‌های قابل قبول ارائه دهد، علاوه بر این شرط دوم برای سرمایه‌گذاری برخورداری از پشتوانه مالی است؛ در همه دنیا این بانک‌ها و بازارهای سرمایه هستند که از پروژه‌های بزرگ حمایت می‌کنند و مجری پروژه سهمی حداکثر ۱۵ درصدی از تامین مالی آن را بر عهده دارد. این در حالیست که در ایران بانکی وجود ندارد که بتواند پشتیبانی مالی ۴۰۰ میلیون دلار تا ۵۰۰ میلیون دلاری را از پروژه‌های فرامرزی ایران داشته باشد و از صاحبان کسب و کارهای معدنی کشور حمایت کند.

قیافه ادامه داد: یک شرکت صنعتی و معدنی یکی از شرکت‌های ایرانی بود که در سال‌های گذشته به سرمایه‌گذاری در معادن افغانستان وارد شد اما تحت فشار امریکا دولت وقت افغانستان پروژه را به شرکت ایرانی واگذار نکرد. همچنین در دولت قبل تیمی قوی از ایران با هدف توسعه فعالیت‌های معدنی به افغانستان سفر کردند و تفاهم‌نامه‌هایی هم امضا شد اما این توافقات هم با تغییر دولت دیگر پیگیری نشد.

نایب ‌رئیس اتاق بازرگانی ایران خبر داد: چند شرکت بزرگ معدنی کشور کنسرسیومی با هدف ورود به معادن افغانستان شکل داده‌اند و یک شرکت‌ فولادساز بزرگ هم تصمیمات جدی برای ورود به بازار معدن افغانستان دارد.

وی تصریح کرد: اگر اکنون ملل گوناگون مانند چینی‌ها، پاکستانی‌ها، ازبک‌ها و دیگرانی از این قبیل توانستند به معدنکاری در افغانستان روی بیاورند حمایت مالی چشمگیر از سوی دولت‌ها و موسسات مالی و اعتباری دریافت می‌کنند در حالی که شرکت‌های معدنی ایران از چنین حمایتی برخوردار نیستند.

قیافه در ادامه به وجود ذخایر عظیم سنگ‌های قیمتی در افغانستان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر سنگ‌های قیمتی استخراج شده از افغانستان از مجاری غیررسمی به ایران وارد و در بازار ایران معامله می‌شود اما استخراج این سنگ‌ها می‌تواند محل همکاری ایران و افغانستان باشد البته به شرط ایجاد پیش‌نیازهای یادشده.

وی خاطرنشان کرد: انتظار بخش معدن اینست که موسسات مالی و اعتباری، بانک‌ها و بازار سرمایه از حضور معدنی‌ها در این بازار حمایت کنند همچنین از آنجا که افغانستان یک محدوده پرمخاطره به شمار می‌آید و بیش از چهار دهه درگیر جنگ بوده است حکومت سرپرستی افغانستان باید امنیت سرمایه را تضمین کند.

نائب رئیس اتاق ایران در پایان تاکید کرد: سرمایه‌گذاری در افغانستان می‌تواند برای سرمایه‌داران ایرانی پرسود باشد، به روابط دو کشور عمق بخشد و به همکاری‌های درازمدت بینجامد.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد کنسرسیوم ایرانی در راه سرمایه‌گذاری بر معادن افغانستان - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-669a5f8a598a2) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .