قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،گواهی استاندارد

ویدئو آموزشی درباره: قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عراق اعلام کرد که از دیروز چهارشنبه قیمت بنزین بهبود یافته و سوپر در این کشور افزایش یافت.

بر اساس بیانیه این شرکت قیمت بنزین

بهبودیافته با اکتان 95 از 650 دینار (0.50 دلار) به 850 دینار (0.65دلار) در هر لیتر و بنزین سوپر با اکتان 98 از 1000 دینار (0.76 دلار) به 1250 دینار (0.96 دلار) در هر لیتر رسیده است.

حسین طالب مدیرکل شرکت پخش فراورده‌های نفتی عراق گفت: آنچه برای ما مهم است تامین بنزین معمولی است که با قیمت هر لیتر 450 دینار به فروش می‌رسد و پرمصرف‌ترین نوع آن است. با توجه به اینکه 82 درصد از کل مصرف روزانه را تشکیل می‌دهد که توسط پالایشگاه های ملی تولید می‌شود و مقادیری از مواد وارداتی اضافه می شود تا با آن مخلوط شود.

طالب افزود: در سال 2023 که 14 تا 15 میلیون لیتر بنزین در روز وارد می‌کردیم، قیمت هر لیتر بنزین معمولی حدود هزار دینار بود، اما اکنون با ورود پالایشگاه کربلا به 800 تا 850 دینار رسیده زیرا واردات آن به حدود 7.5 تا 8 میلیون لیتر کاهش یافته و با افزایش تولید و ورود پالایشگاه‌های شمال به خط تولید، واردات این نو ع بنزین به 4 میلیون لیتر در روز کاهش خواهد یافت.

وی تاکید کرد: دولت عراق به فرآورده‌های نفتی یارانه می‌دهد اما این یارانه به موارد ضروری اختصاص خواهد یافت تا به نفع شهروندان ساده نظیر رانندگان تاکسی شود از همین رو بنزین با قیمت 450 دینار در هر لیتر به فروش می رسد اما دو بنزین بهبود یافنه و سوپر که مورد استفاده صاحبان خودروهای جدید است تنها 18 درصد از مصرف روزانه در عراق را شامل می‌شود در حالی که روزانه 32 میلیون لیتر همه انواع بنزین در عراق استفاده می‌شود.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی عراق گفت: 80 درصد از مقادیر بنزین بهبود یافته از خارج از کشور وارد می شود و کل مصرف به حدود 4.5 میلیون لیتر و در اوج مصرف در فصل تابستان به پنج میلیون لیتر می رسد و در مورد بنزین سوپر که کاملاً وارداتی است هر لیتر تقریباً 1400 دینار هزینه دارد.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-669e2778d6e6e) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " قیمت جدید بنزین در کشور عراق اعلام شد - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح " .