راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح)

راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح به نقل از (divarmasaleh.ir - دیوار مصالح).


راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،لیست قیمت

ویدئو آموزشی درباره: راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

سيد جلال موسوي نايب رييس كانون انجمن‌هاي صنفي كاميونداران كشور در گفت‌وگو با ايلنا درباره اعتراض برخي از كاميونداران اظهار داشت: اعتراض اخير كاميونداران محدود و خودجوش بوده و اطلاعي از

جزييات آن ندارم. اقدام هماهنگ با صنف و تشكلات نبوده‌ است اما آنچه كه مشخص بوده، اين است كه منشأ اصلي اين اعتراضات و نارضايتي‌ها موضوع سوخت است.

وي تاكيد كرد: هرچند با اينگونه نارضايتي‌ها در قالب اعتراض و اعتصابات مخالف هستم اما بايد به اين نكته هم توجه داشت كه اعلام اعتراض كاميونداران و رانندگان كاميون از كانال‌هاي رسمي هم به جايي نرسيده و از مذاكرات با متوليان به نتيجه‌اي نرسيديم و نمي‌توان به هر راننده‌اي كه بحق معترض است برچسب اراذل و ضد انقلاب زد. نايب رييس كانون انجمن‌هاي صنفي كاميونداران كشور با بيان اينكه از سال گذشته پيگير افزايش كرايه حمل بار و حق توقف هستيم اما به نتيجه‌اي نرسيديم، گفت: مي‌گويند با افزايش كرايه حمل و افزايش دستمزد تورم بالا مي‌رود اما مگر افزايش جزيي كرايه حمل بار و دستمزد راننده چقدر بر روي تورم تاثير مي‌گذارد؟ آن عامل مهم و موثر در افزايش نرخ تورم، نرخ دلار است كه همواره در حال افزايش بوده نه افزايش جزيي دستمزد راننده كاميون.

موسوي با اشاره به افزايش هزينه‌هاي رانندگان ادامه داد: ارديبهشت ماه سال گذشته يك جفت لاستيك را 24 ميليون و 500 هزار تومان مي‌خريديم اما در همان سال گذشته در اسفند ماه قيمت همين لاستيك به 32 ميليون و 800 هزار تومان رسيد اين در حالي است كه نرخ كرايه نه تنها افزايش پيدا نكرد بلكه با كاهش بار كمتر هم شد. وي با بيان اينكه از همان دو سال گذشته كه پايه سوخت 2000 ليتر را قطع كردند، اعتراض و گلايه‌هاي رانندگان شروع شد، اظهار داشت: با قطع پايه سوخت، ميزان ارايه سوخت را پيمايش اعلام كردند اما تردد پرت رانندگان را محاسبه نكردند. براي مثال در مسير حمل بار اراك- تهران در سمنان بارگيري مي‌شود اما سمنان در بارنامه ثبت نمي‌شود و آن مسير براي راننده محاسبه نمي‌شود و اين ميزان سوخت در پيمايش نمي‌آيد.

نايب رييس كانون انجمن‌هاي صنفي كاميونداران كشور با تاكيد بر راينكه راننده كاميون‌ها گازوييل‌فروش و قاچاقچي سوخت نيستند، گفت: پيشنهاد برگشت پايه سوخت را داده‌ايم و اگر راننده‌اي اين پايه را تا آخر ماه مصرف نكرد آن را باطل كنند اما مي‌گويند رانندگان مابقي را مي‌فروشند اما اين ادعا صحت ندارد مگر چند راننده گازوييل مي‌فروشند كه باعث افزايش قاچاق سوخت شود چرا به جاي اين موضوع جلوي قاچاق سيستم يافته سوخت را نمي‌گيرند؟

موسوي افزود: در حالي كه هر روز سوخت رانندگان كاميون را محدود مي‌كنند رانندگان افغان در ايران به راحتي سوخت دريافت مي‌كنند و مي‌توانيم اين را ثابت كنيم كه ميزان دريافت سوخت آنها بيشتر از رانندگان ايراني است و به راحتي با جاسازي مخازن سوخت از راننده ايراني، سوخت بيشتري دريافت مي‌كنند.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح با کد تخفبف (hash-66959c6f7a1b7) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " راننده معترض، ضد انقلاب نيست - divarmasaleh.ir - دیوار مصالح " .